Motocykl studialny na wystawie w Bibliotece Narodowej

Wszystko co myślicie o prezentowanym motocyklu studialnym.

Motocykl studialny na wystawie w Bibliotece Narodowej

Postprzez J. Jacek Synakiewicz » Pt gru 09, 2011 2:48 am

... Wystawa „W dobrej formie” w Bibliotece Narodowej
W dniach od 20 grudnia 2011 – 15 stycznia 2012 roku w Bibliotece Narodowej przy al. Niepodległości 213 w Warszawie odbędzie się wystawa wzornictwa polskiego pt. „W dobrej formie”. Wystawa, organizowana przez Urząd Patentowy RP, ma na celu zaprezentowanie i promowanie osiągnięć najlepszych współczesnych polskich projektantów.

Wśród wystawców znajdują się firmy wykorzystujące wzornictwo w produkcji na dużą skalę, ale też mniejsze studia projektowe oraz indywidualni projektanci. Wystawa obejmuje szerokie spektrum eksponatów, wykorzystywanych w życiu prywatnym, zawodowym, rekreacji jak i medycynie. Zwiedzający znajdą tam przedmioty cieszące oko, umysł i duszę. Zaprojektowane kreatywnie, z fantazją i w znakomitej jakości. Oficjalna ceremonia otwarcia wystawy odbędzie się 28 grudnia 2011 r.

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej, jako inicjator wystawy „W dobrej formie” pragnie ukazać wybitne osiągnięcia polskich projektantów, funkcjonalne produkty o szczególnych walorach artystycznych, nie odbiegające estetyką i jakością od standardów i trendów światowych. Wystawa służy także podkreśleniu, iż ochrona prawna własności intelektualnej w dziedzinie wzornictwa przemysłowego jest praktyką umożliwiającą zabezpieczenie praw twórców, a przez to znacząco wpływającą na rozwój i stały wzrost znaczenia kreatywności dla rozwoju gospodarki.

Prezentowane dzieła zostały stworzone przez projektantów kontynuujących tradycje polskiego wzornictwa, które od wielu lat cieszy się światową renomą ze względu na walory wynikające z jakości stosowanych materiałów, nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne, oryginalną formę i wysoką funkcjonalność. Potwierdzają to przyznawane polskim produktom prestiżowe nagrody za wzornictwo, np.: Red Dot, Dobry Wzór. W dobrej formie projektowane - w dobre formy włożone - w dobrej formie chronione.

Zachęcając Państwa do zapoznania się z wystawą „W dobrej formie” Urząd Patentowy RP składa serdeczne podziękowania Bibliotece Narodowej za stworzenie możliwości zaprezentowania polskich osiągnięć. ...

Pragniemy poinformować, iż motocykl studialny JJ2S X4 500 - JJS Design & GG Tech będzie wystawiony na przygotowywanej przez Urząd Patentowy RP kolejnej części wystawy.
Wcześniej wystawa pt "Design in Poland Transition to Modernity" prezentowana była w Genewie.

Zapraszamy wszystkich Forumowiczów do obejrzenia wystawy a szczególnie naszego motocykla.

Na mnie zrobił duże wrażenie!

Pozdrawiam wszystkich gorąco.

J. Jacek Synakiewicz z zespołem.

Wybieram się na wystawę w sobotę 17 grudnia - może się spotkamy ?
J. Jacek Synakiewicz
Site Admin
 
Posty: 39
Dołączył(a): Wt sty 23, 2007 11:11 pm
Lokalizacja: Kwidzyn, Polska

Re: Motocykl studialny na wystawie w Bibliotece Narodowej

Postprzez Furious » So gru 10, 2011 12:05 am

Bardzo chętnie bym go zobaczył :) Mam tylko pytanie, w jakim stanie zaawansowania jest konstrukcja. Gotowa do jazdy, czy "tylko" silnik rama i koła ??
Bez urazy ale wyprawa była by z Gdańska i BARDZO bym chciał zobaczyć to cudo w pełnym oprzyrządowaniu :)
Furious
 
Posty: 6
Dołączył(a): So paź 08, 2011 10:24 pm

Re: Motocykl studialny na wystawie w Bibliotece Narodowej

Postprzez J. Jacek Synakiewicz » So gru 10, 2011 6:36 pm

Motocykl na wystawie w Bibliotece Narodowej prezentowany będzie w takim stanie jak na zdjęciach.
To co doszło to jedynie kierownice.

Pisałem wcześniej, że planujemy zakończyć budowę motocykla studialnego w drugiej połowie 2012 roku.
Związane jest to z przyjętym przez nas, czyli JJS Design i GG Tech harmonogramem prac przy motocyklu
i silniku JJ2S X4.
Nie mniej jednak zapraszam Wszystkich zainteresowanych do obejrzenia obecnego stanu naszej konstrukcji.
Jest to wyłącznie moja opinia ale uważam, że już teraz motocykl wart jest obejrzenia! :shock:

Pozdrawiam i do zobaczenia w Warszawie.

J. Jacek Synakiewicz z zespołem

PS
My jedziemy też z Gańska i z Kwidzyna. :D
J. Jacek Synakiewicz
Site Admin
 
Posty: 39
Dołączył(a): Wt sty 23, 2007 11:11 pm
Lokalizacja: Kwidzyn, Polska

Re: Motocykl studialny na wystawie w Bibliotece Narodowej

Postprzez Furious » So gru 10, 2011 10:48 pm

To może zabrał bym się z wami :D
Trochę już przesadzę w tym poście, ale napełniony jestem wielką dumą gdy patrze na ten projekt. Usłyszeć silnik x4 z tak genialnym pomysłem to jedno z moich marzeń :) Tak samo jak obiecałem sobie posiadać kiedyś Ducati zostałem zmuszony do obiecania sobie tego samego z JJ2S x4 500 :P Jest niesamowity, dlatego wierzę że stanie się pierwszą prawdziwie POLSKĄ marką uznaną na świecie. Niesamowite jest dla nie kiedy idę ulicą i słyszę nadjeżdżający motocykl i wiem że kiedyś gdy się obejrzę to będzie POLSKI motocykl :)

trzymam kciuki i postaram się jakimś cudem pojawić w Warszawie :D
Furious
 
Posty: 6
Dołączył(a): So paź 08, 2011 10:24 pm

Re: Motocykl studialny na wystawie w Bibliotece Narodowej

Postprzez J. Jacek Synakiewicz » Cz gru 15, 2011 12:14 pm

UWAGA !

Dzisiaj otrzymałem wiadomość z UPRP, że z powodu opóźnień w druku bannerów i katalogów wystawa rozpocznie się 20 grudnia.

Pozdrawiam

J. Jacek Synakiewicz z zespołem.
J. Jacek Synakiewicz
Site Admin
 
Posty: 39
Dołączył(a): Wt sty 23, 2007 11:11 pm
Lokalizacja: Kwidzyn, Polska

Re: Motocykl studialny na wystawie w Bibliotece Narodowej

Postprzez Maciej_CADblog.pl » So gru 17, 2011 4:00 pm

Panie Jacku, będę! O której najlepiej?
Nawiasem mówiąc, korzystając z Pańskiej wcześniejszej zgody - realizacja Pańskiego pomysłu trafia na okładkę drugiego papierowego wydania CADblog.pl. Historia lubi się powtarzać :)

Pozdrawiam serdecznie
Maciej Stanisławski
Maciej_CADblog.pl
 
Posty: 1
Dołączył(a): So gru 17, 2011 3:57 pm


Powrót do Motocykl studialny JJ2S X4 500 - JJS Design & GG TECH

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości

cron